Hirdetésszervező – értékesítő

A weloveweddings.hu online esküvői magazin hirdetésszervezői pozícióra keres munkatársakat! A pozíciót betöltő feladata az oldalhoz tartozó hirdetési felületek, PR cikkek, valamint promóciós jellegű képes és videós tartalmak értékesítése a dél-alföldi régióban.
Elvárásaink:
  • főiskolai/egyetemi végzettség
  • jó kommunikációs képesség
  • esküvői piac iránti érdeklődés
  • Szegedi lakhely
Előny:
  • B kat. jogosítvány, saját gépjármű
  • értékesítői, hirdetésszervezői tapasztalat
  • esküvői piac ismerete
  • meglévő partnerkapcsolatok
Feladatok:
  • az oldal médiaajánlatának és kapcsolódó felületek értékesítése (PR cikk, banner, promóciós kampányok)
  • meglévő partnerekkel való kapcsolattartás
  • új partnerek megkeresése, igénymérés, tárgyalások lebonyolítása, ügyfélre szabott ajánlatok kidolgozása
  • a magazin, illetve a magazinhoz tartozó szolgáltatások értékesítési stratégiájában való együttműködés
Amit nyújtunk:
  • rugalmas munkaidő
  • magas, teljesítményalapú jutalék
  • telefon- és üzemanyagköltség visszatérítés
  • fiatalos, startup környezet, modern iroda
Magazinunk rövid bemutatkozója:
weloveweddings.hu 2014-ben indult országos online esküvői magazin. Magazinunk közel egy év alatt a leglátogatottabb és legmeghatározóbb esküvőmagazinná nőtte ki magát, mely elsősorban a újszerű és egyedi tartalmaknak, valamint a magas minőséget képviselő esküvői-szakmai háttérnek köszönhető. Rovataink jelentősen segítik a jegyespárokat a számukra tökéletes esküvői szolgáltatók, esküvői ruha, menyasszonyi cipő vagy éppen dekoráció kiválasztásban.
A jelentkezéseket fényképes önéletrajz beküldésével a sales@weloveweddings.hu emailcímre várjuk.